Cső idén lehet még akár gázcső is, ami nektek a fehérben van az több mit jó cső.
Idén lesz P1 kat a lejárt homológ kocsiknak, de mehetsz akár plexis műanyagos kocsival is P3-ban vagy márkán belül legózott alkatrészekkel P2 gépkönyvvel.
Kérdés ki lesz az RSB elnök mert ha Pénzesék akkor Guba nem marad ATB tag és akkor más lesz a hozzáálás is a gépátvételhez.

© oberling krisztián2014. feb. 08. 17:37 | Válasz | #1885
Az oké!Csak van egy rendszámos autóm R/2-es gépkönyvel és akkor se felelne meg ebbe a kategoriába!Főleg a pénz!!!
És lenne is mit keresnünk ott a R/2 "bajnokok"mellett!

© balli2014. feb. 08. 10:06 | Válasz | #1884
Szerintem idén R2 nem lesz rossz lehetőség. (bár ez még függ attól ki lesz az RSB)
Fogni akarják a versenyzőket, nem lesz nagy szívózás.
Valamivel drágább egy verseny mint az RTE, de nem lényegesen. A kiskocsik idén elég jó helyet fognak kapni, nem órákat vársz a sor végén mint túrában. Ami kérdés hogy kikkel lehet ott versenyezni mert kb több kategória lesz mint versenyző. A-N-P1-P1-P3

Én már néztem az amatőr rallycrosst is hogy lehetne indulni, sőt ha jól láttam van egy 8V swiftes magyar kupa kirás is ott a jó olcsó lenne fenntartásra. :-)

© balli2014. feb. 08. 10:01 | Válasz | #1883
Előző években időm nem volt rá, most pénzem se nagyon van.

Onnantól hogy rendszámos autó kell (RTE, R2) van egy komoly költség ugrás egy sprintes versenyzéshez képest. (gépkönyvezés, műszaki vizsga, ezekre elvinni, megfelelőre alakítani, dokumentálni, stb)
Ha egész évet raknék össze akkor ez belefér persze, de évi két-három hobbi versenyre nem éri meg.

© Gondi Csaba2014. feb. 07. 21:23 | Válasz | #1882
igen

© oberling krisztián2014. feb. 06. 19:26 | Válasz | #1881
Hát igen!Mi is terveztük az R2-őt idénre, de hamar lemondtunk róla a sok szabály meg ugye a pénz miatt!!
Úgy néz ki hogy visszafele kell fejlődni nem pedig feljebb lépni!
Azt akarják elérni hogy ne versenyezzen az ember?

© Gondi Csaba2014. feb. 06. 11:45 | Válasz | #1880
Valóban (suzukis rallista nem kell senkinek)Ez tényleg így van......Bingó

© István Imre2014. feb. 05. 22:07 | Válasz | #1879
Minden bizonytalan. A kis pénzű(lásd suzukis) rallista nem kell senkinek.
Sprintek lesznek sok pénzért kevés kilométerrel.
Túra is talán céllövöldével a szünetekbe.
Rally2-be is lehet menni sok pénzzel, sok szopatással.
Szép kilátások.

© Gondi Csaba2014. feb. 05. 19:45 | Válasz | #1878
Hátul a kert végében!!!!! De arra figyelj,hogy a szomszédoknak ne legyen zavaró.....

© oberling krisztián2014. feb. 05. 17:59 | Válasz | #1877
Sziasztok!
Tud valaki valamit az idei évvel kapcsolatban, hogy hol lenne érdemes tovább versenyezni?

© Gondi Csaba2014. feb. 05. 12:56 | Válasz | #1876
Nincs időd? Vagy más jellegű problémád van a rte- vel?

© balli2014. feb. 04. 14:39 | Válasz | #1875
Kocsi megvan pihen.
RTE vagy R2 nekem tuti nem játszik,
sprintek érdekelnének, de egyelőre nem lehet látni milyen versenyek lesznek felénk.

© Gondi Csaba2014. jan. 27. 14:56 | Válasz | #1874
Igen jó. A szerelő megoldotta a problémákat. Köztük eszt is. Más bajok is voltak de már minden ok. Nagyon jól muzsikál. Köszi

© LG2014. jan. 27. 11:27 | Válasz | #1873
TPS jó már?

© Gondi Csaba2014. jan. 26. 19:36 | Válasz | #1872
Balli????????????????????????????????????????????

© Gondi Csaba2014. jan. 20. 20:09 | Válasz | #1871
Szia. Igen volt egy rossz gondolat a fejemben. De hála elmúlt.A kocsi kész lett. Nagyon jó. A másikat pedig inkább lassan építjük.Veled helyzet? Idei év?Mik a tervek?

© balli2014. jan. 15. 22:05 | Válasz | #1870
Veled mi hír Csabi?
Árultad az autót?

© Gondi Csaba2014. jan. 15. 20:52 | Válasz | #1869
Kálmi nem korai a tiltott pálya bejárás????????????????

© tothkalmi2014. jan. 13. 09:15 | Válasz | #1868
Tegnap épp Starján felé voltam, mindig úgy közlekedek arra, hogy Cereden át vezessen az út és felidéződtek bennem a tavalyi emlékek, na meg persze a guminyomok is ott figyeltek még az úton. Hihetetlen jó pélya ez, bármikor tudnék egy jóízűt rajta szaladni!

© tothkalmi2014. jan. 13. 09:11 | Válasz | #1867
Kálmi tervezi, aztán majd meglátja mi lesz belőle...lassan be kéne indítani, mert tavaly Salgó óta 1 m-t nem ment a gép sajnos.

© balli2014. jan. 11. 13:40 | Válasz | #1866
Ki hol tervez idén menni?
Kálmi, RTE?

© Roli gti2013. dec. 04. 19:22 | Válasz | #1865
Gratulációm Balli

© LG2013. dec. 03. 23:43 | Válasz | #1864
Zsír! Csak én látom így, vagy tényleg eláll a vezetőoldali ajtó a B oszloptól?

© Ádám2013. dec. 03. 23:30 | Válasz | #1863

© balli2013. dec. 03. 22:48 | Válasz | #1862

chunter2013. dec. 03. 08:34 | Válasz | #1861
És még pár, hogyan nem szeretnék a saját swiftemmel pályát bejárni:

Amúgy (legeredményesebb magyar versenyzőkként) abszolút harmadik helyre ért be a Hideg-Kerek páros (EVO VII.). Respect!

chunter2013. dec. 03. 08:29 | Válasz | #1860

"Hideg" csendélet.

chunter2013. nov. 26. 13:04 | Válasz | #1859
csalóka a kép, murva gumi volt rajta, nem is sz@r.

© tothkalmi2013. nov. 26. 10:29 | Válasz | #1858
Ha jól látom, ő egy sima télivel ment, vagy csak a kép csalóka???

chunter2013. nov. 26. 09:56 | Válasz | #1857
Én nem gondoltam volna, hogy veszélyesek a Yugo-k. Tévedtem...

© tothkalmi2013. nov. 25. 16:53 | Válasz | #1856
Azért nem rossz kis eredmény amit elértetek, grat. hozzá. Legközelebb ha tudtok ilyen kis pörgetésről, időben osszátok már meg a nagyérdeművel gyárekeeeek...
Én pl. erről akkor olvastam, mikor már belinkeltétek a nev.listát.

© balli2013. nov. 25. 14:52 | Válasz | #1855
Annyira nem.
Mi legjobb Suzukisként hatodikak lettünk a kategóriában, 39 nevezőből, 29 célbaérőből.
Megmondom őszintén erre konkrétan büszke vagyok, a mi technikánkkal ez messze várakozáson felüli eredmény.
Helyi srác nyerte a kategóriát 106-ossal, de volt előttünk magyar, szlovén és horvát skodás páros is.
Az hogy a kis Yugo-k ilyen kemények voltak az no comment, mondtam én előre.

chunter2013. nov. 25. 11:15 | Válasz | #1854
Ahhoz képest, hogy végig benne volt, hogy el se tudunk indulni a kocsival, meg lehetünk elégedve így is.

© István Imre2013. nov. 25. 10:22 | Válasz | #1853