Puyol2007. jún. 07. 18:41 | Válasz | #175

:))))))))))))))))))))

Puyol2007. jún. 07. 18:40 | Válasz | #174
Qrvajó:)

Puyol2007. jún. 07. 18:40 | Válasz | #173

0+1. perc: A magyar labdarúgó válogatott azzal a remek érzéssel léphetett pályára a norvégok elleni találkozón, hogy az U21-es válogatott pazar játékkal verte Lettországot korosztályos Eb-selejtezőn.

0+2. perc: A mieink valószínűleg túltették magukat a görögök elleni peches vereségen, hiszen ahogy a kapitány is mondta, végig partiban voltunk, csak szerencsénk nem volt. Sebaj fiúk, most biztos lesz!

0+4. perc: Várhidi kapitány három helyen változtatta meg az összeállítást a görögök elleni meccshez képest, így stabilabbnak, támadóbbnak, bátrabbnak tűnik az együttes. Hajrá fiúk, minden rendben lesz!

0+5. perc: Még az időjárás is velünk van, hiszen Norvégiában 30 fok körüli a hőmérséklet. Ez a nagy meleg valószínűleg a hazaiakat zavarja jobban, hiszen mi ehhez jobban hozzávagyunk szokva.

0+14. perc: A meccs előtt sokkal feszültebbnek tűnnek a norvégok, talán azért, mert mi játszhatunk fehér mezben.

0+15. perc: Az első siker már a miénk, hiszen a magyar himnuszt játszották le először!!

0+17. perc: A mi csapatkapitányunk nem csak idősebb, de magasabb is, mint a hazaiaké. Újabb siker!

1. perc: A magyar csapat kezdte a találkozót, a norvégok csak keresték a labdát.

1. perc: Gera remekül zavarta meg a hazai védőt, aki csak hazadni tudta a labdát, nem mert cselezni a legtechnikásabb magyar játékossal.

2. perc: Siker sikerre halmozunk!! Az első szabadrúgás és az első kapuralövés is a miénk!! Régen látott támadó szellemben lépett fel a magyar együttes.

3. perc: A norvégoik hiába örültek, Carew gólja előtt lesen állt a lövés előtt!! a magyar védő is azért nem rántotta le, mert érezte, hogy a norvég lesen van.

4. perc: Úgy tűnt, gondban lesz a magyar védelem, de kezd beérni a csapat és könnyedén hárította a hazai próbálkozást.

5. perc: Priskint lesen állította meg a játékvezető, de nem biztos, hogy igaza volt. A magyar támadó remekül mozgott az üres területre.

5. perc: Priskin sarokkal szöktette Tőzsért, ami azt bizonyítja, még háttal is jobbak vagyunk, mint a hazaiak.

6. perc: A magyar sikerektől hangos Norvégia!! Az első szöglet is a miénk!!

6. perc: Gera elől csak az utolsó pillanatban tudtak menteni.

7. perc: Tóth sportszerű volt, nem akarta visszarántani a nála két fejjel magasabb Carew-t.

8. perc: Hagytuk, hogy a szögletarányt kiegyenléítsék a hazaiak, de nem éltek az ajándékkal.

8. perc: Végh gyönyörű mozdulattal védte Hagen erős fejesét.

9. perc: Balogh Béla öreg rókákat megszégyenítő rutinnal kísérte ki a labdát.

10. perc: Riise adhatott be, a magyar együttes hagyta fejelni a norvég támadót, de az nem élt a lehetőséggel, fölé szállt a labda.

11. perc: A nagy magyar nyomás közben a norvég kapus nem tudta megfogni a labdát, de a rutinos magyar csapat nem élt vissza a vendégszeretettel, nem használta ki a látványos hibát.

12. perc: A norvégok hamar felmérték, nem tudnak mit kezdeni a magyar védelemmel, ezért többször is Végh kapust támadták szabálytalanul.

12. perc: Carewt hagyjuk, hagy éljen, így hamarabb elfárad majd. Valószínűleg ezért fordulhatott le tisztán Baloghról, aki csak két kézzel rángatta a támadót.

13. perc: Szélesi a Bundesliga összes védőjét meghazudtoló rutinnal szerelt a tizenhatoson belül.

15. perc: Egy szabadrúgásvariáció után Riise akart beadni, de Gera könnyedén szerelte. Bravó Zoli!

16. perc: Tőzsér előreívelése után Juhász csúsztatása alig kerülte el a kaput. Nálunk a védők fejelnek úgy, mint ott a legnagyobb sztár Carew!!

17. perc: A norvég támadó egyébként is csak azzal véteti magát észre, hogy folyamatosan lesre fut, és nem akar elesni, amikor rángatják.

18. perc: Hajnal visszagurítását Gera lőtte rá kapásból, Opdal csak bravúrral és hatalmas szerencsével tudott védeni.

19. perc: Hajnal hatalmas önbizalommal ment fel fejelni, de ezúttal alul maradt a darabos mozgású norvég védők között.

20. perc: Minden kiderült a norvégokról! Riise nem tud beadni, Carew csak lökdösődik. Egész egyzerűen nem tudják mit kezdjenek a pazarul játszó magyar védelemmel.

21. perc: Riiset tartotta fel Szélesi, de a pályán nem számít, hogy valaki a Liverpoolban vagy a Cottbusban játszik. Itt mindenki egyenlő.

22. perc: Végh védett hatalmas bravúrral egy megpattanó lövést. A szöglet után Iversen alig ugrott magasabbra Szélesinél és a kapube fejelte a labdát. Végh nem tudott kimozdulni, mert többen (csak norvégok) zavarták. Fiúk! Ne adjátok fel, ez a meccs is 90 percig tart!!

25. perc: A gól nem zavarta meg a magyar együttest, rutinosan átadja a teret a norvégoknak, hogy gyors kontrákkal zavarja az egyébként darabos hazai védelmet.

26. perc: Balogh ütközött a félpályánál Carewal. Először úgy tűnt méterekre pattant a norvégról, de aztán kiderült inkább hagyta, hagy rúgja ki a labdát.

28. perc: Ismét Baloghnak volt igaza! Hagyta hagy forogjon Carew, nem piszkált oda, úgy is elrontja majd.

29. perc: Sárgalap Hagen kapott sárga lapot csúnya durvaságért.

29. perc: Sárgalap Érthetetlen módon Hajnal is sárgát kapott, úgy tűnik a játékvezető megfújja a hazai pályát.

30. perc: Priskin kapott remek labdát, e a partjelző lest intett. . . Nemhiába mondták többen is korábban, hogy a híres norvég-spanyol barátsággal vigyáznunk kell.

32. perc: Riise ismét bizonyította, komolyabb csapatba nem férne be, újabb beadást rontott el.

34. perc: Újabb szép magyar támadás, melynek végén Gera alig lőtt mellé. Nem baj Zoli, imádkozunk, hogy a legközelebbi kísérlet utat találjon a kapuba.

35. perc: Hiába adjuk át a területet, a jóval képzetlenebb norvégok csak ívelgetnek, meg futkároznak a szélen. Sehol egy szép támadás, sehol a magyaros fifika.

36. perc: Gera indított remekül, de Hajnalt lefutotta a norvég védő. Persze nem volt nehéz, mert volt is 23 centi előnye és a lábai is legalább ennyivel voltak hosszabbak.

37. perc: Balogh ismét hatalmas rutinjáról tett tanubizonyságot, egy veszélyes beadás után remekül mentett szögletre.

38. perc: A képzetlen Pedersen megint nem tudott mit kezdeni, ezért ismét az örökifjú Végh kapust támadta, de most a játékvezető észrevette.

39. perc: Egy előre ívelésre Priskin nem indult be, így semmi nem lett a lehetőségből. De nem baj fiúk, ahogy a kapitány is mondta, pár év és megértitek egymást. Ne adjátok fel!!

40. perc: Carew ismét bebizonyította, csak azért játszhat mert ő a legmagasabb. Pedig Balogh teljesen szabadon hagyta, de fölé lőtt az ügyetlen támadó.

42. perc: Buzsáky hiába játszik az angol másodosztályban gyönyörű csellel csapta be a Liverpoolban játszó Riisét.

42. perc: Az iménti támadásnál kiderült, Carew mégsem azért játszik mert magas, hanem mert falába van. Juhász kétszer is hatalmasat rúgott bele, de a norvég csak kirúgta a labdát.

44. perc: Szöglet után Végh is megakarta adni az esélyt a hazaiaknak, de Hagen tiszta helyzetből sem találta el a kaput.

45. perc: A már említett ügyelten Carew erőnléti edzést tartott, a hátára vette Vanczákot, és így fejelt a kapu fölé.

45+1. perc: Gera passza Hajnalról Priskin elé pattant, de a támadó ballal fölé bombázott. Hatalmas helyzet volt és hatalmas szerencséjük volt ismét a norvégoknak!! Nem baj fiúk, mi veletek vagyunk! Ne adjátok fel, van még egy félidő!

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Csere A norvégok rájöttek, nem tudnak mit kezdeni velünk, ezért új embereket vetettek be. lejőtt a gólszerző Iversen, helyette Braten a páylán.

47. perc: Carew ott folytatja, ahol előbb abbahagyta. Lesre fut, lök, és tovább ügyetlenkedik.

48. perc: Már megint Carew! Ezúttal Juhász ellen volt szabálytalan, bár elsőre úgy tűnt, csak ütköztek, de biztos nem, hiszen a legjobbnak tartott magyar védő méterekre elrepült.

51. perc: Csere Még egy norvég csere a szünetből.

51. perc: A norvégok még egy jó helyről elvégzett szabadrúgásból sem tudnak veszélyeztetni.

52. perc: Buzsáky indulhatott volna meg, de szerelték, a kipattanót Tőzsér bombázta kapura, alig ment mellé az erős lövés.

53. perc: Hajnal gyorsított fel, jól játszotta magát tisztára, de az utolsó passza nem sikerült. Sebaj Tamás, majd legközelebb, hiszen nem véletlenül játszol te a Bundesligában.

55. perc: Szélesi fantasztikus vetődéssel hárított. Riise visszagurítását Carew lőhette hét méterről tisztán a kapura, de jött a cottbusi megmentő és méterekről belevetődött a labdába, majd a kipattanóból ismétlő Riise lövését is ő vágta ki.

57. perc: Hajnal játszotta magát tisztára a norvég tizenhatoson belül, de ballábas lövését nagy bravúrral védte Opdal. Hajrá fiúk! Mindent bele! Egy gól megváltoztathatja a játék képét.

58. perc: Két góllal vezetnek a norvégok! Végh nem túl határozottan jött ki, a kaputól 14 méterre Carewal küzdött a labdáért, amit a magyar kapus ugyan elrúgott, de a norvég támadó utána csúszott és estében Braatenhez passzolt, aki az üres kapuba lőtt.

60. perc: Carew kapott remek labdát, jól lépett ki a lesre játszó magyar védők közül, szerencséjére előnyből indulhatott Juhász mellől, és a kifutó Végh mellett ő is betalált.

62. perc: Sebaj fiúk, ne adjátok fel, hiszen a tietek a jövő!! A Liverpoolnak is sikerült innen döntetlenre hoznia a BL-döntőt, kérdezzétek meg Riisét, elmeséli.

63. perc: Andresen olyan ügyetlen, hogy hiába állt csak egy ember előtte, abba lőtte a labdát.

65. perc: Pedersent hagytuk tisztán fejelni, de ő ügyetlen volt és fölé szállt kísérlete.

67. perc: Riise ugrott rá Riisére, és még neki állt feljebb!

69. perc: A norvégok jelentős előnyük tudatában is tanácstalanok, nem tudnak mit kezdeni a szervezett magyar csapattal. Gyerünk magyarok, még nincs veszve minden!

70. perc: Carew természetesen ismét szabálytalanul akart helyzetbe kerülni. Priskin ugyanakkor egy szép mozdulattal, de nem volt szerencséje, így szerelték.

71. perc: Jól bizonyítja a norvégok képzetlenségét, hogy Braaten az ötös sarkáról bedobásra lőtte a labdát.

73. perc: Csere Priskin helyett Tisza folytatja. Gyerünk Tibi, mutasd meg nekik!

74. perc: Szép magyar adogatás végén a megzavarodott hazaiak csak szabálytalanul tudták szerelni Gerát.

75. perc: Tőzsér a szabadrúgást rutinosan úgy rúgta meg, hogy az a sorfalon irányt változtasson, de nem volt szerencséje, elakadt a labda a kétszemélyes élő falon.

76. perc: A magyar csapat egyik legjobbját Vanczákot rúgta meg Riise, de a magyar játékos folytatni tudta a meccset. Ez az Vili, kemény legény vagy te!

77. perc: Ismét mezőnyfölényben játszik a magyar együttes, a középpályát egyértelműen uraljuk, míg az ellenfél csak a kontrékban bízik.

78. perc: A látványos szép játék csúcspontjaként Gera 25 méterről ollózott.

79. perc: Riise beadása után Carew beleült Juhász ölébe, de a játékvezető ezt nem vette észre, így a norvég támadó újabb szerencsés gólt szerzett.

82. perc: Hajnal szabadrúgása alig szállt mellé-fölé.

83. perc: Hiába vezetnek, továbbra is tanácstalanok a hazaiak.

85. perc: Csere Buzsáky helyett Vadócz a folytatásban.

87. perc: Csere A kapus zavaró Pedersent is lecserélték.

88. perc: A norvég szurkolók ünnepelnek, pedig nincs mit, mert csapatuk nem játszott jobban a fiatal magyar együttesnél, csak szerencsésebb volt a fiatal ám roppant tehetséges magyar együttesnél.

90. perc: Az ügyetlen Carew ismét nem bírt befelé fordulni, pedig mindkét magar támadója jóval kisebb volt nála.

90+1. perc: Storbaek a jobboldali oldalvonal mellől ívelt a felső kapufára.

90+1. perc: A találkozón a játékvezető alaposan befújta a hazai pályát, amit jól mutat, hogy amíg itthon három góllal kaptunk ki a norvégoktól, idegenben négy volt a különbség, hiába játszottunk jól és szervezetten.

90+2. perc: De nem baj, hiszen az idő nekünk dolgozik. A norvégoknak van ugyan jelenük, de a jövő a miénk, hiszen itt is remekül játszott a csapat és ma az U21-es együttes is nyert, így minden okunk megvan a bizakodásra.

Puyol2007. máj. 25. 10:09 | Válasz | #172

Puyol2007. máj. 24. 14:26 | Válasz | #171
Filmek zsaruszemmel

Titanic

A Titanic nevű kétes hírű gőzerejű vizihajón látóterünkbe került L. Di Caprio fiatal korú gyanús személy. Nevezett egyén bizalmas viszonyt létesített K. Winslet kiskorúval azzal a célzattal, hogy eltulajdonítsa annak gyémánt ékszerét. Hogy fondorlatos tervét elkövethesse, közösülést eszközölt fiatalkorú K Winslettével, de váratlanul a helyszínre érkezett a jéghegy, miáltal a hajó elsüllyedett, L. Di Capro pedig ismeretlen helyre távozott.

Micsoda nő

J. Roberts kéjhölgy türelmi zónán kívül szexuális szolgáltatást kínált föl az eltévedésből kifolyólag arra haladó R. Gere ismert üzletembernek. Utána nevezettek Gere szállodai lakoszályát ismétlődő jelleggel nem rendeltetésszerűen használták. Végezetül R. Gere fehér színű luxus gépjárművével az úttest közepén szabálytalanul haladott. Majd házassági ajánlatot tett J. Robertsnek.

Több, mint testőr

K. Kostner őrőz-védő bizalmas viszonyt létesített a vele munkakapcsolatban álló színes bőrű énekesnővel, aki folytatólagosan követett el zeneszámokat.
Ismeretlen tettes egy videógépnek álcázott fegyverrel célzott lövést adott le az énekesművésznő irányába, de K. Kostner védelmet biztosított számára, olyan formán, hogy önnön teste által képezett akadályt a lövedék előtt.

Elemi ösztön

S. Stone gyanús életvitelű nőszemély feltételezésünk szerint áldozatait szexuális esemény kilátásba helyezésével lakásába csalta, velük fajtalankodott, majd egy 15 cm pengehosszúságú jegek vágására használatos eszközzel, az úgynevezett jégvágóval, őket nagy alapossággal sérelmükre megölte. Kihallgatás foganatosítása közben nevezett személy előre megfontolt szándékkal lábaival olyan irányú mozgást eszközölt, minek következtében előbb részlegesen, majd teljes terjedelmével felfedte szeméremtestét.

Egri csillagok

A tényállás a csoportosan elkövetett garázdaság klasszikus esete. A török Ahmed bűntársaival sorozatos magánlaksértések megkísérlését eszközölte Eger térségében. G. István és társai jogos önvédelmi helyzetben egy házilagos készítésű fegyvernek számító tárggyal, ami kerek alakú és tüzet lő, súlyos testi sértéseket okoztak Ahmedéknek, akik a helyszínről nagy sietve eltávoztak.

Csillagok háborúja

Elkövető D. Wader birodalmi állampolgár, aki később a kapitányságon magát Jedi lovagnak nevezte tettét egy 87, illetve 0 pengehosszúságú elektronikai fénykard nevű eszközzel követte el, amelynek működése a rendőrség és a tudomány számára egyaránt ismeretlen. Az elkövető az áldozattal, aki régi ismerőse, délután fél 4 és 4 körül találkozott egy Halálcsillag nevű szórakozóhelyen, az F szektorban. Elkövető sérelmezte, hogy az áldozat megjegyzéseket tett sötét ruházatára, majd dulakodni kezdett.

Peti2007. máj. 12. 23:39 | Válasz | #170